- Početna
- RABALUX Sabira 78034 LED 6W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Sabira 78034 LED 6W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 4.299,00 RSD3.429,00 RSDUšteda: 870,00 RSD
Na rate bez kamate
359,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
69
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 310 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 6WIP zaštita: IP20Boja lampe: crnaMaterijal lampe: metalBoja abažura: belaMaterijal abažura: akrilVek trajanja izvora svetlosti: 20000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 6WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od zida: 5.5 cmTemperatura boje: 4000 KDimenzije ugradnje: 10 cmKlasa zaštite: I |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Horizontalno: 33.0 cm |
| Masa | 0.27 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 34 x 12 x 6 cmTežina pakovanja: 0.38 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Sabira 78034 LED 6W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 78034 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |