- Početna
- RABALUX Rice Visilica
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Rice Visilica
Na stanju
MP Cena: 599,00 RSD469,00 RSDUšteda: 130,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
9
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Papir |
| Karakteristike | Stil lampe: Standardna IP zaštita: IP20 Boja abažura: bela Klasa zaštite: II |
| Dimenzije | Dijametar: 30 cm |
| Masa | 60 g |
| Pakovanje | Dimenzije: 33 x 1 x 38 cmMasa: 80 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Rice Visilica Visilice |
| Model | 4894 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |