- Početna
- RABALUX Revan E27 71248 Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Revan E27 71248 Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 10.499,00 RSD8.389,00 RSDUšteda: 2.110,00 RSD
Na rate bez kamate
875,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
168
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Proizvod se isporučuje bez izvora svetlosti.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 40 - 49 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna |
| Broj grla | 1 |
| Vrsta grla | E27 |
| LED | Ne |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: Vintaž IP zaštita: IP20 Boja abažura: Siva Materijal abažura: Teltil trak Specifikacije osvetljenja: E27 1x MAX 6W Primenjena voltaža: 230V, 50Hz Klasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 19 cmPrečnik: 40 cm |
| Masa | 604 g |
| Pakovanje | 41 x 21 x 41 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Revan E27 71248 Plafonjera Plafonjere |
| Model | 71248 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |