- Početna
- RABALUX Pixie 5458 Visilica
Šok cena
RABALUX Pixie 5458 Visilica
Na stanju
2.299,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
46
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal/Tekstil |
| Broj grla | 2 |
| Vrsta grla | E27 |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | Stil lampe: Vintage/ Romantična IP zaštita: IP20 Specifikacije osvetljenja: E27 2 x MAX 60 W Primenjena voltaža: 230 V, 50 Hz Tekstilni kabl |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 146 cmHorizontalno: 70 cm |
| Masa | Neto masa: 2.21 kgMasa pakovanja: 2.34 kg |
| Pakovanje | 31.5 x 72 x 25 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Pixie 5458 Visilica Visilice |
| Model | 5458 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |