- Početna
- RABALUX Oleg 5374 Plafonjera
Šok cena
RABALUX Oleg 5374 Plafonjera
Na stanju
4.299,00 RSD2.999,00 RSDUšteda: 1.300,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
60
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 20 - 29 cm |
| Boja | Bela |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: FunkcionalnaTemperatura boje izvora svetlosti: Prirodno belaIP zaštita: IP65/IP20Specifikacije osvetljenja: LED 24WTemperatura boje: 4000 KVek trajanja izvora svetlosti: 20000 h |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 2.5 cmHorizontalno: 22.8 cmDimenzije ugradnje: 24.5 cm |
| Masa | 0.42 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Oleg 5374 Plafonjera Plafonjere |
| Model | 5374 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |