- Početna
- RABALUX Nour 75037 LED 5W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Nour 75037 LED 5W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 3.699,00 RSD2.949,00 RSDUšteda: 750,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
59
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Plastika |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 530 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 5WIP zaštita: IP44Boja lampe: hromMaterijal lampe: plastikaBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 20000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 5WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od zida: 12 cmTemperatura boje: 4000 KBroj rezervne bure lampe: 20120Klasa zaštite: II |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Horizontalno (mm)300.0Dijametar30.0 |
| Masa | 0.12 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 32 x 5.5 x 12 cmTežina pakovanja: 0.2 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Nour 75037 LED 5W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 75037 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |