- Početna
- RABALUX Ninelle 3599 G9 6 x 40 W Visilica
RABALUX Ninelle 3599 G9 6 x 40 W Visilica
27.499,00 RSD
Na rate bez kamate
2.292,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
550
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Broj grla | 6 |
| Vrsta grla | G9 |
| Karakteristike | Stil lampe: klasičnaIP zaštita: IP20Boja abažura: sivaMaterijal abažura: stakloSpecifikacije osvetljenja: 6 x G9 maks. 40 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 120 cmPrečnik: 40 cmDimenzije ugradnje: 12 cm |
| Masa | 4.7 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 45.5 x 46 x 31 cmMasa pakovanja: 5.92 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Ninelle 3599 G9 6 x 40 W Visilica Visilice |
| Model | 3599 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |