- Početna
- RABALUX Nedda 3689 E27 2 x 60 W Plafonjera
RABALUX Nedda 3689 E27 2 x 60 W Plafonjera
3.199,00 RSD
Na rate bez kamate
267,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
64
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| Broj grla | 2 |
| Vrsta grla | E27 |
| LED | Ne |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaIP zaštita: IP20Boja abažura: opal stakloMaterijal abažura: stakloSpecifikacije osvetljenja: 2 x E27 maks. 60 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | 40 x 40 cm |
| Masa | 0.34 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 42 x 42 x 11 cmMasa pakovanja: 0.6 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Nedda 3689 E27 2 x 60 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3689 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |