- Početna
- RABALUX Nedda 3688 E27 60 W Plafonjera
RABALUX Nedda 3688 E27 60 W Plafonjera
1.999,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
40
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| Broj grla | 1 |
| Vrsta grla | E27 |
| LED | Ne |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaIP zaštita: IP20Boja abažura: opal stakloMateirjal abažura: stakloSpecifikacije osvetljenja: 1 x E27 maks. 60 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | 30 x 30 cm |
| Masa | 0.92 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 31.5 x 31.5 x 8.5 cmMasa pakovanja: 1.08 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Nedda 3688 E27 60 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3688 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |