- Početna
- RABALUX Medulin 7032 LED 0.5 W Solarna stona lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Medulin 7032 LED 0.5 W Solarna stona lampa
Na stanju
MP Cena: 1.399,00 RSD1.109,00 RSDUšteda: 290,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
22
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 8 lmIP zaštita: IP44Boja abažura: milkyMaterijal abažura: stakloVek trajanja izvora svetlosti: 12500 hPonderisana potrošnja energije: 0.5 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 0.5 WPrimenjena voltaža: DC 1.2 VTemperatura boje: 3000 KBaterija: 1.2 V 600 mAhSa prekidačemKlasa zaštite: III |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 8.5 x 5 cm |
| Masa | 0.1 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 28 x 5 x 33 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Medulin 7032 LED 0.5 W Solarna stona lampa Podne lampe |
| Model | 7032 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |