- Početna
- RABALUX Mataro 77073 LED 7W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Mataro 77073 LED 7W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 3.199,00 RSD2.549,00 RSDUšteda: 650,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
51
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Aluminijum |
| Karakteristike | IP zaštita: IP54Specifikacija izvora svetlosti: 7WSvetlosni tok izvora: 430 lmSpecifikacija osvetljenja: LED 7WBoja lampe: crnaBoja abažura: belaMaterijal lampe: aluminijumMaterijal abažura: stakloVek trajanja izvora svetlosti: 25.000 hUdaljenost od zida: 6.5 cmTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: I |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Horizontalno: 9 cmVertikalno: 6.5 cm |
| Masa | 0.389 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 10 x 8 x 7.5 cmTežina pakovanja: 0.43 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Mataro 77073 LED 7W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 77073 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |