- Početna
- RABALUX Marian 2701 Zidna lampa
RABALUX Marian 2701 Zidna lampa
7.699,00 RSD
Na rate bez kamate
642,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
154
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Ne |
| Vrsta grla | E27 |
| Broj grla | 1 |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Stil lampe: klasičnaIP20Materijal abažura: stakloBoja abažura: belaPrimenjena voltaža: 230 V ~ 50 HzKlasa zaštite: I |
| Boja | Bronzana |
| Dimenzije | Udaljenost od zida: 35 cmPrečnik: 21.5 cm |
| Masa | 0.64 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 25.2 x 23 x 36 cmMasa pakovanja: 0.98 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Marian 2701 Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 2701 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |