- Početna
- RABALUX Marcin 74199 LED 7W Stona lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Marcin 74199 LED 7W Stona lampa
Na stanju
MP Cena: 5.499,00 RSD4.389,00 RSDUšteda: 1.110,00 RSD
Na rate bez kamate
459,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
88
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Tip sijalice | LED |
| Ostale karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 350 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 7WIP zaštita: IP20Boja lampe: crnaMaterijal lampe: plastikaBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hUgao osvetljenja: 108 x°Specifikacije osvetljenja: LED 7WPrimenjena voltaža: DC 12VTemperatura boje: 3000 KPodesiva osvetljenostNačin podešavanja osvetljenosti: sa prekidačem na dodirTip prekidača: sa prekidačem na dodirKlasa zaštite: II |
| Masa | 0.245 kg |
| Dimenzije | Horizontalno: 27 cmVertikalno: 36 cmDijametar: 11 cm |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 12 x 11 x 31 cmTežina pakovanja: 0.474 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Marcin 74199 LED 7W Stona lampa Stone lampe |
| Model | 74199 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |