- Početna
- RABALUX Lucas 3435 LED 18 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Lucas 3435 LED 18 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 2.099,00 RSD1.669,00 RSDUšteda: 430,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
33
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 30 - 39 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: funkcionalnaTemperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1350 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30000 hPonderisana potrošnja energije: 18 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 18 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 10.7 cmPrečnik: 33 cm |
| Masa | 0.4 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 34.5 x 10.8 x 34.5 cmMasa pakovanja: 0.64 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Lucas 3435 LED 18 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3435 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |