- Početna
- RABALUX Linden 3479 LED 72 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Linden 3479 LED 72 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 15.299,00 RSD12.229,00 RSDUšteda: 3.070,00 RSD
Na rate bez kamate
1.275,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
245
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 40 - 49 cm |
| Materijal | Metal |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 5800 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hPonderisana potrošnaj energije: 72 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 72 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 3000 - 6500 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)Funkcija memorijeFunkcija tajmeraTajming vreme: 30 sNoćna funkcijaEfekat sjajaKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 7.5 cmPrečnik: 45.5 cm |
| Masa | 1.02 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 8.5 x 48 x 47.5 cmMasa pakovanja: 1.42 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Linden 3479 LED 72 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3479 |
| Uvoznik | RABALUX SRB D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |