- Početna
- RABALUX Lendva 78036 LED 3 W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Lendva 78036 LED 3 W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 2.699,00 RSD2.149,00 RSDUšteda: 550,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
43
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal/Plastika |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 220 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 3WIP zaštita: IP20Boja lampe: srebrnaMaterijal lampe: metal/ plastikaBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 3WPrimenjena voltaža: DC 12VUdaljenost od zida: 10.0 cmNačin podešavanja osvetljenosti: sa prekidačem na dodirTip prekidača: sa prekidačem na dodirKlasa zaštite: II |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzije | Horizontalno: 30 cmVertikalno: 2.5 cm |
| Masa | 0.135 kg |
| Pakovanje | 37 x 5 x 11 cmTežina pakovanja: 0.195 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Lendva 78036 LED 3 W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 78036 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |