- Početna
- RABALUX Kessy 71271 LED 8W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Kessy 71271 LED 8W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 6.599,00 RSD5.269,00 RSDUšteda: 1.330,00 RSD
Na rate bez kamate
550,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
105
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 320 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 8WIP zaštita: IP20Boja lampe: crnaMaterijal lampe: metalBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 8WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od zida: 8 cmTemperatura boje: 3000 KTip prekidača: sa prekidačemKlasa zaštite: II |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Horizontalno: 35 cmVertikalno: 5 cm |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 9 x 31 x 6 cmTežina pakovanja: 0.626 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Kessy 71271 LED 8W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 71271 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |