- Početna
- RABALUX Kalisz 77033 LED 7W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Kalisz 77033 LED 7W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 7.699,00 RSD6.149,00 RSDUšteda: 1.550,00 RSD
Na rate bez kamate
642,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
123
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Aluminijum |
| Karakteristike | IP zaštita: IP54Specifikacija izvora svetlosti: 7WSvetlosni tok izvora: 250 lmSpecifikacija osvetljenja: LED 7WBoja lampe: antracit sivaBoja abažura: belaMaterijal lampe: aluminijumMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30.000 hUdaljenost od zida: 11 cmTemperatura boje: 3000 KDimenzije ugradnje: 7 cmKlasa zaštite: I |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Horizontalno: 7 cmVertikalno: 25 cm |
| Masa | 0.67 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 11 x 8 23 cmTežina pakovanja: 0.757 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Kalisz 77033 LED 7W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 77033 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |