- Početna
- RABALUX Javi 71272 LED 2W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Javi 71272 LED 2W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 4.299,00 RSD3.429,00 RSDUšteda: 870,00 RSD
Na rate bez kamate
359,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
69
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 150 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 2WIP zaštita: IP20Boja lampe: crnaMaterijal lampe: metalBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 2WPrimenjena voltaža: DC 3VUdaljenost od zida: 13 cmPodesiva osvetljenostNačin podešavanja osvetljenosti: sa prekidačem na dodirBaterija: 3.7V 1800mAhTip prekidača: sa prekidačem na dodirDimenzije ugradnje: 10 cm Klasa zaštite: III |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Dijametar: 10 cm |
| Masa | 0.186 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 12 x 11 x 11 cmTežina pakovanja: 0.343 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Javi 71272 LED 2W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 71272 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |