- Početna
- RABALUX Isak 74198 LED 9W Stona lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Isak 74198 LED 9W Stona lampa
Na stanju
MP Cena: 14.299,00 RSD11.429,00 RSDUšteda: 2.870,00 RSD
Na rate bez kamate
1.192,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
229
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Tip sijalice | LED |
| Ostale karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 570 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 9WIP zaštita: IP20Boja lampe: crnaMaterijal lampe: plastikaBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hUgao osvetljenja: 100 x°Specifikacije osvetljenja: LED 9WPrimenjena voltaža: DC 12VTemperatura boje: 3000, 4000, 6500 KPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenostNačin podešavanja osvetljenosti: sa prekidačem na dodirBaterija: CR2032 (uključena baterija)Tip prekidača: sa prekidačem na dodirFunkcija memorijeFunkcija tajmeraTajming vreme: 2400 sUgrađeni USB punjačDubina ugradnje: 16.5 cmOstale funkcije: bežično punjenje (Bežični punjač radi samo sa telefonima koji su u skladu sa QI protokolom.)Klasa zaštite: IIRežim podešavanja temperature boje: sa prekidačem na dodirRežim tajmera: sa prekidačem na dodirRežim memorije: sa prekidačem na dodir |
| Masa | 0.935 kg |
| Dimenzije | Horizontalno: 34 cmVertikalno: 38 cm |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 17 x 7 x 39 cmTežina pakovanja: 1.135 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Isak 74198 LED 9W Stona lampa Stone lampe |
| Model | 74198 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |