- Početna
- RABALUX Hulst 77041 LED 13W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Hulst 77041 LED 13W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 8.099,00 RSD6.469,00 RSDUšteda: 1.630,00 RSD
Na rate bez kamate
675,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
129
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Karakteristike | IP zaštita: IP65Specifikacija izvora svetlosti: 13WSvetlosni tok izvora: 850 lmSpecifikacija osvetljenja: LED 13WTemperatura boje izvora svetlosti: toplo belaBoja lampe: antracit sivaBoja abažura: belaMaterijal lampe: aluminijumMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30.000 hUdaljenost od zida: 6 cmTemperatura boje: 3000 KKlasa zaštite: I |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Horizontalna: 27 cmVertikalna: 10 cm |
| Masa | 0.815 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 28 x 11 x 7 cmTežina pakovanja: 0.927 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Hulst 77041 LED 13W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 77041 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |