- Početna
- RABALUX Holize LED 23W 71287 Plafonjera
RABALUX Holize LED 23W 71287 Plafonjera
12.099,00 RSD
Na rate bez kamate
1.009,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
242
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Zlatna |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: Moderna Temperatura boje izvora svetlosti: Prirodno bela Svetlosni tok izvora svetlosti: 1350 lm IP zaštita: IP20 Boja abažura: Bela Materijal abažura: Silikon Vek trajanja izvora svetlosti: 25.000 sati Energetska klasa izvora osvetljenja: G Ponderisana potrošnja energije: 23 kwh/1000 ah Primenjena voltaža: 230V, 50Hz Temperatura boje: 4000 K Klasa zaštite: II |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 8 cmHorizontalno: 42 cmVertikalno: 40 cm |
| Masa | 905 g |
| Pakovanje | 47 x 47 x 14 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Holize LED 23W 71287 Plafonjera Plafonjere |
| Model | 71287 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |