- Početna
- RABALUX Harold 5022 LED 10W Zidna lampa
RABALUX Harold 5022 LED 10W Zidna lampa
7.099,00 RSD
Na rate bez kamate
592,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
142
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 800 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 10WIP zaštita: IP44Boja lampe: crnaMaterijal lampe: metalBoja abažura: opal stakloMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000Specifikacije osvetljenja: LED 10WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od zida: 14 cmTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: I |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Horizontalno: 25 cmVertikalno: 10 cm |
| Masa | 0.6 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 9.5 x 13 x 28 cmTežina pakovanja: 0.74 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Harold 5022 LED 10W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 5022 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |