- Početna
- RABALUX Golwen RGB LED 71406 Plafonska lampa
RABALUX Golwen RGB LED 71406 Plafonska lampa
1.242,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 45 cm |
| Boja | Crna |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: Promenljiva |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 4.5 cm |
| Masa | 1.99 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Golwen RGB LED 71406 Plafonska lampa Plafonjere |
| Model | 71406 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |