- Početna
- RABALUX Gaten 78002 Rasveta za slike
RABALUX Gaten 78002 Rasveta za slike
Na stanju
7.499,00 RSD
Na rate bez kamate
625,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
150
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal/Plastika |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaIP20Materijal abažura: akrilBoja abažura: belaPrimenjena voltaža: 230 V ~ 50 HzKlasa zaštite: I |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Udaljenost od zida: 14.5 cm |
| Masa | 0.356 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 14.5 x 6.5 x 60.5 cmMasa pakovanja: 0.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Gaten 78002 Rasveta za slike Zidne lampe |
| Model | 78002 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |