- Početna
- RABALUX Francis 5440 Spot
Šok cena
RABALUX Francis 5440 Spot
7.299,00 RSD4.999,00 RSDUšteda: 2.300,00 RSD
Na rate bez kamate
417,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
100
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Vrsta grla | E14 |
| Broj grla | 1 |
| Montaža | Nadgradna |
| Materijal | Metal/Staklo |
| Karakteristike | Stil lampe: Klasična IP zaštita: IP20 Specifikacije osvetljenja: E14 4 x MAX 28 W Primenjena voltaža: 230 V, 50 Hz |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzije | Udaljenost od zida: 13 cmHorizontalno: 82 cm |
| Masa | Neto masa: 2 kgMasa pakovanja: 2.44 kg |
| Pakovanje | 12 x 17 x 82 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Francis 5440 Spot Spotovi |
| Model | 5440 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |