- Početna
- RABALUX Flaxton 77040 Solarni zidni reflektor
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Flaxton 77040 Solarni zidni reflektor
Na stanju
MP Cena: 4.399,00 RSD3.509,00 RSDUšteda: 890,00 RSD
Na rate bez kamate
367,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
70
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 700 lmIP zaštita: IP54Specifikacije senzora pokreta: 3 - 5 m, 120°Boja abažura: providnoMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 15000 hPonderisana potrošnja energije: 7 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 7 WPrimenjena voltaža: DC 3.7 VTemperatura boje: 4000 KBaterija: 3.7 V 3000 mAhPIR senzor pokreta, svetlosni senzorKlasa zaštite: IIIIdealan radni opseg: "-10°C; 40° |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 11.5 x 14.5 x 16 cm |
| Masa | 0.3 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 15 x 6 x 11 cmMasa pakovanja: 0.4 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Flaxton 77040 Solarni zidni reflektor Zidne lampe |
| Model | 77040 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |