- Početna
- RABALUX Figen 74231 LED Stona lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Figen 74231 LED Stona lampa
Na stanju
MP Cena: 7.199,00 RSD5.749,00 RSDUšteda: 1.450,00 RSD
Na rate bez kamate
600,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
115
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Bela |
| Tip sijalice | LED |
| Ostale karakteristike | Stil lampe: funkcionalna |
| Masa | 1 kg |
| Dimenzije | Horizontalno: 31 cm |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 12 x 12 x 36 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Figen 74231 LED Stona lampa Stone lampe |
| Model | 74231 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |