- Početna
- RABALUX Fedora 3550 E14 4 x 40 W Spot
RABALUX Fedora 3550 E14 4 x 40 W Spot
9.499,00 RSD
Na rate bez kamate
792,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
190
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Vrsta grla | E14 |
| Broj grla | 4 |
| Montaža | Nadgradna |
| LED | Ne |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaIP zaštita: IP20Boja abažura: zlatnaMaterijal abažura: metalSpecifikacije osvetljenja: 4 x E14 40 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzKlasa zaštite: I |
| Boja | Braon |
| Dimenzije | Dimenzije spota: 17.5 x 76 x 16 cmDimenzije ugradnje: 9 cm |
| Masa | 1.2 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 10 x 77 x 18 cmMasa pakovanja: 1.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Fedora 3550 E14 4 x 40 W Spot Spotovi |
| Model | 3550 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |