- Početna
- RABALUX Fauna 5099 Luster
RABALUX Fauna 5099 Luster
Na stanju
19.299,00 RSD
Na rate bez kamate
1.609,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
386
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Zlatna |
| Vrsta grla | E27 |
| Broj grla | 5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | IP zaštita: IP20Boja lampe: ZlatnaBoja abažura: Beli sa motivimaMaterijal abažura: StakloSpecifikacije osvetljenja: E27 5x MAX 40WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od stropa: 29Klasa zaštite: I |
| Dimenzije | 56 x 29 x 12 cm |
| Masa | 2.4 kg |
| Pakovanje | Dimenzije: 41.5 x 41.5 x 30.5 cmMasa: 2.66 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Fauna 5099 Luster Lusteri |
| Model | 5099 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |