- Početna
- RABALUX Everest 3510 LED 40 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Everest 3510 LED 40 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 24.199,00 RSD19.349,00 RSDUšteda: 4.850,00 RSD
Na rate bez kamate
2.017,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
387
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | Više od 50 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Srebrna |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 3200 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hPonderisana potrošnja energije: 40 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 40 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 2700 - 6500 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)RGBFunkcija memorijeFunkcija tajmeraTajming vreme: 60 sNoćna funkcijaWi-FiKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 7.5 cmPrečnik: 51 cm |
| Masa | 1.73 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 55 x 8.5 x 55 cmMasa pakovanja: 2.55 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Everest 3510 LED 40 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3510 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |