- Početna
- RABALUX Elisett 2757 Luster
RABALUX Elisett 2757 Luster
Na stanju
17.599,00 RSD
Na rate bez kamate
1.467,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
352
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bronzana |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: klasičnaIP20Materijal abažura: stakloBoja abažura: bronzanaPrimenjena voltaža: 230 V ~ 50 HzKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 116 cm |
| Masa | 1.7 cm |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 51.5 x 19.5 x 23 cmMasa pakovanja: 2.45 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Elisett 2757 Luster Lusteri |
| Model | 2757 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |