- Početna
- RABALUX Dannet 7975 LED 0.24 W Solarna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Dannet 7975 LED 0.24 W Solarna lampa
Na stanju
MP Cena: 999,00 RSD789,00 RSDUšteda: 210,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
16
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 20 lmIP zaštita: IP44Boja abažura: crnaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 6000 hPonderisana potrošnja energije: 0.24 kWh/1000 AhPrimenjena voltaža: DC 1.2 VTemperatura boje: 3000 KBaterija: 1.2 V 400 mAhKlasa zaštite: III |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Vertikalno: 12 cmPrečnik: 11.5 cm |
| Masa | 0.12 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 12.5 x 3.5 x 12. 5 cmMasa pakovanja: 0.14 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Dannet 7975 LED 0.24 W Solarna lampa Podne lampe |
| Model | 7975 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |