- Početna
- RABALUX Dalfon 2 71329 48W Plafonska lampa sa ventilatorom
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Dalfon 2 71329 48W Plafonska lampa sa ventilatorom
Na stanju
MP Cena: 11.599,00 RSD9.269,00 RSDUšteda: 2.330,00 RSD
Na rate bez kamate
967,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
185
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 48 cm |
| Boja | Crna |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: Promenljiva Svetlosni tok izvora svetlosti: 1900 lm IP zaštita: IP20 Vek trajanja izvora svetlosti: 25000 h Daljinski upravljač Podesiva temperatura boje Funkcija memorijeda Funkcija tajmera Tajming vreme: 1800 sekundi Noćna funkcija Ugrađeni ventilator Svetlosni tok svetlosnog izvora: 5200 |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 14 cm |
| Masa | 1.6 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Dalfon 2 71329 48W Plafonska lampa sa ventilatorom Plafonjere |
| Model | 71329 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |