- Početna
- RABALUX Black Torch 8145 E27 1X MAX 25W Zidna lampa
RABALUX Black Torch 8145 E27 1X MAX 25W Zidna lampa
Na stanju
2.199,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
44
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Karakteristike | IP zaštita: IP44Specifikacija osvetljenja: E27 1X MAX 25WBoja lampe: mat crnaBoja abažura: belaMaterijal lampe: nerđajći čelikMaterijal abažura: plastikaUdaljenost od zida: 18 cmBroj rezervne bure lampe: 19607Klasa zaštite: I |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Horizontalno: 7.3 cmVertikalno: 36.5 cm |
| Masa | 0.36 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 8.5 x 8.3 x 38.7 cmTežina pakovanja: 0.44 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Black Torch 8145 E27 1X MAX 25W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 8145 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |