- Početna
- RABALUX Balzac 5612 Spot
Šok cena
RABALUX Balzac 5612 Spot
Na stanju
5.299,00 RSD4.299,00 RSDUšteda: 1.000,00 RSD
Na rate bez kamate
359,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
86
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Vrsta grla | GU10 |
| Broj grla | 4 |
| Montaža | Nadgradna |
| LED | Ne |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Stil lampe: Minimalistička IP zaštita: IP20 Specifikacije osvetljenja: GU10 4 x MAX 35 W Primenjena voltaža: 230 V, 50 Hz |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Širina: 25 cmUdaljenost od zida: 16 cm |
| Masa | Neto masa: 1.52 kgMasa pakovanja: 1.76 kg |
| Pakovanje | 33 x 28 x 14 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Balzac 5612 Spot Spotovi |
| Model | 5612 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |