- Početna
- RABALUX Balthasar 3464 LED 18 W Plafonjera
RABALUX Balthasar 3464 LED 18 W Plafonjera
Na stanju
11.599,00 RSD
Na rate bez kamate
967,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
232
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 30 - 39 cm |
| Materijal | Metal |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1600 lmIP zaštita: IP44Boja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hPonderisana potrošnja energije: 18 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 18 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 3000 - 6500 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)RGBFunkcija tajmeraTajming vreme: 60 sNoćna funkcijaKlasa zaštite: II |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 4.5 cmPrečnik: 30 cm |
| Masa | 0.96 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 30.5 x 5 x 30.5 cmMasa pakovanja: 1.2 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Balthasar 3464 LED 18 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3464 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |