- Početna
- RABALUX Azula 74211 LED 3W Stona lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Azula 74211 LED 3W Stona lampa
Na stanju
MP Cena: 4.999,00 RSD3.989,00 RSDUšteda: 1.010,00 RSD
Na rate bez kamate
417,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
80
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Aluminijum/Plastika |
| Boja | Siva |
| Tip sijalice | LED |
| Ostale karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 260 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 3WIP zaštita: IP20Boja lampe: hromMaterijal lampe: aluminijumBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 10000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 3WPrimenjena voltaža: DC 12VTemperatura boje: 4000 KTip prekidača: sa kablovskim prekidačemDubina ugradnje: 13 cmKlasa zaštite: II |
| Masa | 0.5 kg |
| Dimenzije | Horizontalno: 17.5 cmVertikalno: 38 cm |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 14 x 39 x 14 cmTežina pakovanja: 0.55 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Azula 74211 LED 3W Stona lampa Stone lampe |
| Model | 74211 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |