- Početna
- RABALUX Arvid 74245 LED Stona lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Arvid 74245 LED Stona lampa
Na stanju
MP Cena: 3.099,00 RSD2.469,00 RSDUšteda: 630,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
49
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Roze |
| Tip sijalice | LED |
| Ostale karakteristike | Stil lampe: funkcionalna |
| Masa | 0.5 kg |
| Dimenzije | Horizontalno: 20 cm |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 11 x 9.5 x 30.5 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Arvid 74245 LED Stona lampa Stone lampe |
| Model | 74245 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |