- Početna
- RABALUX 5988 Daria Zidna lampa
Šok cena
RABALUX 5988 Daria Zidna lampa
Na stanju
6.999,00 RSD5.499,00 RSDUšteda: 1.500,00 RSD
Na rate bez kamate
459,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
110
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Da |
| Materijal | Metal/Plastika |
| Karakteristike | Stil : ModernaTemperatura boje izvora svetlosti: Toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 765 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 12 WLED tehnologijaIP zaštita: IP20aVek trajanja izvora svetlosti: 20000 hPrimenjena voltaža: 230 V, 50 Hz |
| Boja | Zlatna |
| Dimenzije | 27 x 27 x 9 cm |
| Masa | Neto masa: 0.54 kgMasa pakovanja: 0.9 kg |
| Pakovanje | 28 x 28 x 14 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX 5988 Daria Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 5988 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |