- Početna
- RABALUX 5039 April Spot
Šok cena
RABALUX 5039 April Spot
Na stanju
1.699,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
34
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Vrsta grla | GU10 |
| Broj grla | 3 |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Stil lampe: Moderna IP zaštita: IP20 Specifikacije osvetljenja: GU10 3 x MAX 5 W Primenjena voltaža: 230 V, 50 Hz Klasa zaštite: I |
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | Udaljenost od zida: 13 cmPrečnik: 24 cm |
| Masa | Neto masa: 0.98 kgMasa pakovanja: 1.14 kg |
| Pakovanje | 11.5 x 25.5 x 26 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX 5039 April Spot Spotovi |
| Model | 5039 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |