- Početna
- RABALUX 5034 April Spot
Šok cena
RABALUX 5034 April Spot
Na stanju
999,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
20
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Vrsta grla | GU10 |
| Broj grla | 2 |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Stil lampe: Moderna IP zaštita: IP20 Specifikacije osvetljenja: GU10 2 x MAX 5 W Primenjena voltaža: 230 V, 50 Hz Klasa zaštite: I |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | Udaljenost od zida: 12 cmHorizontalno: 32 cm |
| Masa | Neto masa: 0.63 kgMasa pakovanja: 0.78 kg |
| Pakovanje | 10 x 12.5 x 33 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX 5034 April Spot Spotovi |
| Model | 5034 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |