- Početna
- RABALUX 5013 Natina Visilica
Šok cena
RABALUX 5013 Natina Visilica
1.299,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
26
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal/Tekstil |
| Broj grla | 1 |
| Vrsta grla | E14 |
| Boja | Braon |
| Karakteristike | Stil lampe: Moderna IP zaštita: IP20 Specifikacije osvetljenja: E14 1 x MAX 25 W Primenjena voltaža: 230 V, 50 Hz |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 123.5 cm Prečnik: 12 cm |
| Masa | Neto težina: 0.26 kg Bruto težina: 0.34 kg |
| Pakovanje | 13 x 13 x 13 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX 5013 Natina Visilica Visilice |
| Model | 5013 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |