- Početna
- MAXBOX Mini HQ2 V2 Android Projektor + torba OUTLET
Šok cenaOutlet
MAXBOX Mini HQ2 V2 Android Projektor + torba OUTLET
Na stanju
9.999,00 RSD
Na rate bez kamate
834,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
200
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Uređaj je tehnički ispravan i u dobrom stanju uz vidljive tragove korišćenja, dok je ambalaža očuvana sa manjim oštećenjima i sadrži daljinski upravljač, HDMI kabl, spliter i strujni kabl.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Sistem projekcije | LED LTPS |
| Izvor svetlosti | LED Lampa |
| Snaga lampe | 50 W |
| Osnovna rezolucija | 1280 x 720 (WXGA) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Standardni kontrast | 2.000:1 |
| Osvetljenje (ANSI lumena) | 200 |
| Tip fokusiranja | Ručno |
| Dijagonala slike | 32" - 176" |
| Maksimalna dijagonala slike | 176" |
| Udaljenost projekcije | 1.1 m - 5 m |
| Radni vek (standardni režim) | 25.000 h |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Ne |
| Konektori | 1 x HDMI ulaz 1 x USB Type-A ulaz 1 x USB Type-C ulaz 1 x AV ulaz 1 x Audio izlaz (3.5 mm) |
| Zvuk | Izlazna snaga zvučnika: 3 W |
| Funkcije i karakteristike | Android 9.0 Google Play Youtube Miracast Airplay Eshare Mirroring (mogućnost bežičnog povezivanja, mogućnost instaliranja EON aplikacije, skidanje putem Emotn Store app) Za povezivanje putem aplikacije Eshare, Airplay potrebno je da projektor i telefon/laptop budu povezani na istu mrežu |
| Dimenzije | 15.8 x 12 x 6.2 cm |
| Masa | 0.48 kg |
| Boja | Bela |
| Brend | Maxbox |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | MAXBOX Mini HQ2 V2 Android Projektor + torba OUTLET Projektori |
| Model | 8606019545857 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |