- Početna
- SONY WF-C710N Blue OUTLET
SONY WF-C710N Blue OUTLET
750,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OUTLET OPIS PROIZVODA: Vidljivi tragovi korišćenja. Uz slušalice dolazi kućište, kabl i gumice i za uši. Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Tip | Bubice |
| Bežične | Da |
| Gejmerske | Ne |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | v5.3 |
| Mikrofon | Da |
| Pozicija mikrofona | Na slušalici |
| Odvojiv mikrofon | Ne |
| Sistem | Stereo |
| Prečnik zvučnika | 5 mm |
| Frekventni odziv | 20 Hz - 20 kHz |
| Noise Cancelling (Microphone) | Da |
| Noise Cancelling | Da |
| Pozadinsko osvetljenje slušalica | Ne |
| Kontrole | Na slušalici |
| Napajanje | Punjiva baterija |
| Vreme punjenja baterije | 3.5 h |
| Autonomija baterije | Autonomija baterije slušalica bez kućišta za punjenje (ANC ON): do 8.5 h |
| Ukupna autonomija baterije | do 30 sati |
| Domet | do 10 m |
| Ostalo | Ambient Mode |
| Masa | Masa slušalica: 2 x 5.2 g |
| Boja | Plava |
| Obim isporuke | Slušalice |
| Brend | Sony |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | SONY WF-C710N Blue OUTLET Bežične bubice |
| Model | 4548736164260 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |