- Početna
- REDRAGON Ire H848 OUTLET
Šok cena
REDRAGON Ire H848 OUTLET
Na stanju
6.499,00 RSD4.099,00 RSDUšteda: 2.400,00 RSD
Na rate bez kamate
342,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
82
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA:
Uređaj je u dobrom stanju, tehnički ispravan. Pakovanje je u dobrom stanju, manji tragovi oštećenja.
Vidljivi tragovi koriscenja. Uz slušalice dolazi i dongl, kabl i mikrofon.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024
Informacije o proizvodu
| Tip | Klasične slušalice |
| Bežične | Da |
| Gejmerske | Da |
| Povezivanje | Wireless + Bluetooth + USB-C |
| Mikrofon | Da |
| Tip mikrofona | Višesmerni (omni directional) |
| Pozicija mikrofona | Na ručici |
| Odvojiv mikrofon | Da |
| Osetljivost | 115dB |
| Sistem | Virtual Surround 7.1 |
| Prečnik zvučnika | 40 mm |
| Noise Cancelling (Microphone) | Da |
| Noise Cancelling | Da |
| Pozadinsko osvetljenje slušalica | Ne |
| Kontrole | Na slušalici |
| Napajanje | Punjiva baterija |
| Vreme punjenja baterije | 2.5 h |
| Ukupna autonomija baterije | do 25 sati |
| True Wireless Stereo (TWS) | Ne |
| Domet | do 10 m |
| Masa | 0.18 kg |
| Boja | Crna |
| Brend | Redragon |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | REDRAGON Ire H848 OUTLET Žične slušalice |
| Model | 6950376715357 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |