- Početna
- XIAOMI Redmi Note 14 Pro 8/256GB Aurora Purple OUTLET
XIAOMI Redmi Note 14 Pro 8/256GB Aurora Purple OUTLET
2.000,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA:
Uređaj je u dobrom stanju, tehnički ispravan. Pakovanje je u dobrom stanju, manji tragovi oštećenja.
Uz telefon dolaze kabl i maska.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024
Informacije o proizvodu
| Dizajn | Monoblok |
| Boja | Ljubičasta |
| Dijagonala ekrana | 6.67" |
| Karakteristike ekrana | Osvežavanje ekrana: 120Hz |
| Operativni sistem | Android |
| Verzija operativnog sistema | Android 14, HyperOS |
| RAM (memorija) | 8 GB |
| Opis procesora | Octa Core (2 x A76@2.2GHz + 6 x A55@2.0 GHz) |
| Čipset | MediaTek G100-Ultra, 6nm |
| Grafika | Mali-G57 MC2 1000MHz |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 1TB |
| Opis zadnje kamere | 200 MP, f/1.7, 23mm (wide), 1/1.4", 0.56µm, multi-directional PDAF, OIS |
| Stabilizacija | Elektronska (EIS) i Optička stabilizacija (OIS) |
| Opis prednje kamere | 32 MP, f/2.2, (wide) |
| Senzori | Čitač otiska prsta |
| Bluetooth | Da |
| Opis Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Navigacija (Geopozicioniranje) | Da |
| Opis GPS | A-GPS, GPS, Glonass, Compass, Galileo |
| Wi-Fi | Da |
| Opis Wi-Fi | Wi-Fi 4, 5 (2.4 GHz + 5 GHz), WiFi Direct |
| Interfejs za punjenje | USB-C |
| NFC | Da |
| Izlaz za slušalice | Ne |
| Snaga punjenja | 45 W |
| Otpornost na prašinu i vodu | IP64 |
| Kapacitet baterije | 5500 mAh |
| SIM slot | Dual SIM |
| SIM slot tip | Nano SIM |
| eSIM | Ne |
| 4G (LTE) | Da |
| 5G mreža | Ne |
| Dimenzije | ŠxVxD: 162.16 x 74.92 x 8.24 mm |
| Masa | 180 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | XIAOMI Redmi Note 14 Pro 8/256GB Aurora Purple OUTLET Xiaomi telefoni |
| Model | 900293 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |