- Početna
- RAZER BlackShark V2 X (Crne) OUTLET
Šok cena
RAZER BlackShark V2 X (Crne) OUTLET
Na stanju
11.999,00 RSD9.499,00 RSDUšteda: 2.500,00 RSD
Na rate bez kamate
792,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
190
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA:
Uređaj je u dobrom stanju, tehnički ispravan. Pakovanje je u dobrom stanju, manji tragovi oštećenja.
Vidljivi tragovi koriscenja. Uz slušalice dolazi splier i vrećica.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024
Informacije o proizvodu
| Tip | Klasične slušalice |
| Bežične | Da |
| Gejmerske | Da |
| Povezivanje | 3.5 mm |
| Mikrofon | Da |
| Tip mikrofona | Usmereni (unidirectional) |
| Pozicija mikrofona | Na ručici |
| Osetljivost mikrofona | -42 dB |
| Frekventni odziv mikrofona | 100Hz – 10kHz |
| Osetljivost | 100dB |
| Sistem | Virtual Surround 7.1 |
| Prečnik zvučnika | 50 mm |
| Frekventni odziv | 12Hz - 28kHz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Pozadinsko osvetljenje slušalica | Ne |
| Dužina kabla | 1.3 m |
| Ostalo | Cross platform kompatabilne |
| Masa | 0.24 kg |
| Boja | Crna |
| Brend | Razer |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RAZER BlackShark V2 X (Crne) OUTLET Žične slušalice |
| Model | 8886419378396 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |