- Početna
- MICROLAB M-106BT 2.1 zvučnici (Crni) OUTLET
MICROLAB M-106BT 2.1 zvučnici (Crni) OUTLET
Na stanju
4.299,00 RSD2.599,00 RSDUšteda: 1.700,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
52
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Vidljivi tragovi korišćenja. Pakovanje je u lošem stanju. Uz zvučnike dolazi i 3.5mm kabl i vufer. Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Ukupna snaga | 10 W |
| Pojedinačna snaga zvučnika | 2x 2.5W (sateliti) + 5W (woofer) |
| Prečnik zvučnika (driver) | Tweeter: 3" 4ohm Bass: 4" 8ohm |
| Opseg frekvencija | 35Hz-20KHz |
| Odnos signal/šum (SNR) | 70dB |
| Bluetooth | Da |
| Materijal | Drvo |
| Napajanje | Strujno |
| Povezivanje | Bluetooth + 3.5mm |
| Dimenzije | Dimenzije basa: 150 x 205 x 210 mm (ŠxVxD) Dimenzije satelita: 87 x 134 x 97 mm (ŠxVxD) |
| Boja | Crna |
| Brend | Microlab |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 1 godina |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | MICROLAB M-106BT 2.1 zvučnici (Crni) OUTLET Zvučnici za računar |
| Model | 6945198855299 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |