- Početna
- MELODY M-621 Partybox zvučnik OUTLET
MELODY M-621 Partybox zvučnik OUTLET
892,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
OPIS OUTLET PROIZVODA: Uređaj je tehnički ispravan i u dobrom stanju uz vidljive tragove korišćenja, dok je ambalaža očuvana sa manjim oštećenjima i sadrži daljinski upravljač i mikrofon.
Za detaljnije informacije o stanju uređaja pozovite broj naše radnje G-06 - 011 848 0024.
Informacije o proizvodu
| Tip | Baterijski |
| Snaga | 60 W |
| Podaci o snazi | Dimenzije niskotonca: 2 x 6.5" |
| Umrežavanje | Bluetooth |
| Upravljanje | Ručno i daljinskim |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi | Ne |
| FM tjuner | Da |
| Ulaz za mikrofon | Da |
| Ulaz za gitaru | Ne |
| Povezivanje | 1 x AUX ulaz (3.5 mm) |
| Kapacitet baterije | 3600 mAh |
| Ostale karakteristike | TWS (True Wireless Stereo) |
| Napajanje | Strujno ili punjiva baterija |
| Daljinski upravljač | Da |
| Mikrofon | Bežični mikrofon |
| Dimenzije | ŠxVxD: 25.5 x 25.5 x 59 cm |
| Boja | Crna |
| Brend | Melody |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | MELODY M-621 Partybox zvučnik OUTLET Partybox |
| Model | 2690600016624 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |